لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1359 در تهران، بازیگر زن ایرانیستفارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی فرش است، دو خواهر و یک برادر دارد، به روانشناسی علاقمند است و اسب سواری و ورزش را پیگیری میکند در بیوگرافی لیلا بلوکات هنگامی که از او پرسیدیم چه شد که بازیگر شد گفت :از دوران دبیرستان عشق بازیگری داشتم برای همین تصمیم گرفتم حرفه بازیگری را دنبال کنم، اما از شانس ام مهلت ثبت نام در هنرستان صدا و سیما تمام شده بود در نهایت مجبور شدم در رشته فرش ادامه تحصیل بدم با بیوگرافی‌ها‌دات‌کام همراه باشید

عاشق خانواده ام هستم

من عاشق خانواده ام هست و بسیار خانواده دوستم، رابطه ام با اعضای خانواده صمیمی و نزدیک است، یکی از خواهرانم بنام نیوشا فارغ التحصیل مهندسی برق و متاهل است خواهر کوچکترم میترا مدیریت ایرانگردی و جهانگردی خوانده است، و تنها برادر هم نقشه کشی صنعتی خوانده است

رشته فرش را دوست نداشت

در دانشگاه نیز تا مقطع کارشناسی طراحی فرش خوانداما به دلیل علاقه اش به بازی دوره های بازیگری را نزد استادانی چونی امین تارخ، میکائیل شهرستانی گذراند او همچنین در ورکشاپ بازیگری مرحوم سمندریان نیز حضور داشتکم کم از سال 1377 با تئاتر های کودک در فرهنگسرا کار خود را شروع کرد

وقتی شهرتش آغاز میشود

بلوکات در سال 77 از طریق بازی های تئاتری و دیده شدن در آن برای اولین بار با سریال روزهای زندگی به کارگردانی سیروس مقدم وارد قاب تلویزیون شد شهرت وی به سریال یوسف پیامبر در سال 87 در نقش همسر آخناتون برمیگردد که موجب شهرت وی شد، در بیوگرافی لیلا بلوکات جالب است بدانیداو ابتدا قرار بود در نقش زلیخا در این سریال بازی کند اما بخاطر سانحه رانندگی این نقش به کتایون ریاحی سپرده شد

همسر لیلا بلوکات

پرجستجوترین مطالب در بیوگرافی لیلا بلوکات درباره همسر ایشان است ایشان متاهل است و وقتی که از ایشان پرسیدیم چرا ازدواج نمیکنند گفت :موضوع ازدواج در اولویت زندگی امروز من نیست، هر چند معتقدم ازدواج از موضوعاتی نیست که روی آن برنامه ریزی خاصی داشت و گاهی ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند

منبع:سایت بیوگرافیها

بلاگ و روزمره ها بلوکات ,لیلا ,خانواده ,ام ,فرش ,بازیگری ,لیلا بلوکات ,بیوگرافی لیلا ,در نقش ,طراحی فرش ,که ازمنبع

خرید فالوور اینستاگرام

فرهنگ بختیاری ها ۱

ریمیکس آهنگ جدید

بخشی از زندگی نامه بی بی مریم بختیاری

توضیحات کامل کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ با برد دی سی اینورتر

زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت

راهنمای خرید قهوه ساز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

پرندگان کلینیک تن آرا خرید تردمیل باشگاهی ارزان دشت و دمن حرفه ای ترین متخصص قلب شرق تهران اخبار بهمن 98 emohtava خرید قطعات بیل مکانیکی دوو سفارش اتوبوس دربستی در تهران معرفی کالا فروشگاهی